این شرکت یک مجموعه دانش بنیان است که از دور هم جمع شدن محققین و دانشگاهیان تشکیل شده و تصمیم دارد در زمینه ی کیفیت و نوآوری سرآمد باشد. برای این هدف کادری مجرب و متخصص از بهترین ها در این شرکت گرد هم آمده اند تا علاوه بر ارائه غرورآفرین محصولات در بازار داخلی امکان صادرات را نیز فراهم آورند.

مبانی و ارزش های جاری بر فعالیت های شرکت عبارت اند از :

اصول انسانی : ما شرکتی هستیم که تنها به سودآوری فکر نمی کنیم، وظیفه ما رفع نیاز جامعه بر اساس آموزه های دینی، سوگند پزشکی و حس نوع دوستی است. ما وظیفه داریم تا رعایت تمامی استانداردهای مدیریتی، زیست محیطی، اصول تولید و بسته بندی و سایر مقررات جاری کشور را در دستور کار خود قرار دهیم.

رفتار سازمانی : رعایت ادب و نزاکت، رعایت کرامت و حقوق انسانی افراد، درستی و امانت داری در تعامل با دیگران و اجتناب از دروغ، فریب و سوءاستفاده از اعتماد ایشان، نوع دوستی، رعایت عدالت و احترام متقابل جزء تعهدات سازمانی ما است.

پاسخگویی و مسئولیت پذیری : ما به رعایت ضوابط و مقررات، انجام دقیق و به موقع وظایف و پذیرش مسئولیت عملکرد خود اعتقاد داریم.

کیفیت : اهتمام در ارتقاء توانمندی های خود و سازمان در جهت بهبود مستمر کیفیت محصول ارائه شده با شاخصه های کارایی و با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن به جامعه باشد.

تخصص و اندیشه : تخصص و اندیشه دانشگاهی به ما کمک می کند تا با درک بهتر نیاز ها، راه حل منطقی و علمی برای آن پیدا نماییم.

رضایت مشتری : جلب نظر و رضایت تک تک مشتریان، جزء تعهد سازمانی ما است.

وفاداری : ما به ارزش ها، اهداف، رسالت و نام شرکت آموت دانش آسیا وفاداریم.